Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Hakkımızda

 Farkımız sektörümüzde dünya çapında piyasaları eşzamanlı izleyerek, yeni ürünleri müşterilerimizin hizmetine sunma önceliğimizde “ …

Evidence yapı malzemeleri ve mühendislik San. Ve Tic. Ltd. Şti.. Sürdürülebilir bir büyüme sürecinin ardından bugün, bünyesinde oluşturduğu markalar ve geniş bir ürün yelpazesinde edindiği distribütörlük, bayilikleri ve paslanmaz kapı kolları ve aksesuarları üretimi ile ürünün satış ve satış sonrası hizmetlerini ulusal düzeyde yönetmektedir.
Satış envanterinin % 80 ‘ ını oluşturan ürünleri tüketicinin ihtiyaçları doğrultusunda,  kalite, maliyet ve teslim süreleri kriterleri ile titiz bir inceleme evresinin ardından üreterek, satış, dağıtım ve satış sonrası süreçleri firmamız tarafından yönetilerek, ürünler evidence yapı güvencesiyle tüketiciyle buluşmaktadır.

Yerli ürünlerimiz ise piyasada marka değeri kanıtlanmış, tüketicinin güvenini kazanmış üretici firmalarla yürüttüğümüz uzun soluklu işbirlikleri sonucunda satışa sunulmaktadır.

Evidence yapı müşteri memnuniyetinin karşılıklı güven ilişkisiyle mümkün olabileceğinin bilincindedir.
 " İş yaşamında başarının önkoşulları mevcut  güçlü rekabette öncelik sağlayabilecek yaratıcılık  ile satış ve sonrasını müşteri memnuniyetiyle yönetebilecek  anlayıştır. Biz bu amaçla, tüketicisinin ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyoruz. “ .